Tehnika müük

Allar

Allar Tiigi

Müügispetsialist
e-post: allar@rgb.ee

gsm:  56 479 099

Geschaftsführung

Tauno A

Tauno Antsmäe

Partner / Projektleiter

Marko

Marko Erlach

Partner / Projektleiter

Peeter

Peeter Randväli

Partner / Projektleiter

Büro

Marloone

Marlone Saluneem

Personalispetsialist – büroojuht
e-post: marlone@rgb.ee

tel: 6 391 481

Merle

Merle Kannelmäe

Buchhalterin

Meelika

Meelika Tammeveski

Büroleiterin

Dry rent

Andres

Andres Olev

Väikerendi ja partnerite klienditeenindaja

e-post: rent@rgb.ee
tel 6391480

Vertrieb

Erik

Erik Lääne

Vertriebsleiter

Ton

Andrus

Andrus Tsemin

Leiter Tonbereich

Kalle

Kalle Nettan

Tontechniker

Heldar

Heldar Selg

Tontechniker

Siim

Siim Suurkask

Tontechniker

Tauno N

Tauno Napritson

Helitehnik

e-post: tauno.napritson@rgb.ee
gsm: 56 202 639

Kaspar

Kaspar Brandt

Helitehnik
e-post: kaspar@rgb.ee

gsm:  50 33 411

Beleuchtung

Kaido

Kaido Mikk

Leiter Beleuchtungsbereich

Melcu

Meelis Lusmägi

Projektijuht – valguspuldi tehnik
e-post: melcu@rgb.ee

gsm: 52 59 313

Andre P

Andre Petraudze

Valguspuldi tehnik
e-post: andre@rgb.ee

gsm: 54 512 704

Timo

Timo Tali

Valguspuldi tehnik
e-post: timo@rgb.ee

gsm: 53 932 092

Marek

Marek Vastopä

Lichttechniker

Hannes

Hannes Kadak

Lichttechniker/ Monteur

man-silhouette

Javer Jaanus

Valgustehnik
e-post: javer@rgb.ee

gsm: 53 496 345

Sten

Sten Valgus

Light technician

Video

Ivar

Ivar Leemet

Leiter Videobereich

Erko

Erko Karna

Videotechniker – Kameramann

Rünno

Rünno Karna

Führender Videotechniker

Allan

Allan Pill

Projektijuht – videotehnik
e-post: allan.pill@rgb.ee

gsm: 5817 8853

Rando

Rando Iidel

Videotechniker

Ahto

Ahto Vaher

Videotechniker / webstream spezialist

Roland

Roland Gruft

Videotehnik

e-post: roland@rgb.ee
gsm: 55 39 779

Video Produktion

Eliisa

Laura Romanova

Videoredakteurin/Technikerin

Bühnen und Zelte

Kert

Kert Kuusik

Bühnenabteilungsleiter

man-silhouette

Mart Pruuli

Stage technician

Lager und Logistik

Bert

Bert Roostik

Logistiker